Alkaloid

Sortare dupa
Compozitie:Un comprimat contine paracetamol 250 mg, propifenazona 210 mg, cafein a 50 mg, fosfat de codeina sesquihidrat 10 mg si excipienti:
Caffetin Cold plus este o combinatie care contine urmatoarele substante active: paracetamol, pseudoefedrina (sub forma de clorhidrat de pseudoefedrina), dextrometorfan (sub forma de bromhidrat de dextrometorfan) si acid ascorbic (vitamina C).
Biscuiti cu crema de afine Allos cu faina de grau, zahar din trestie, miere si concentrat de afine.
Caffetin COLDmax contine o combinatie de substante care sunt eficiente in ameliorarea simptomelor asociate cu raceala si gripa, inclusiv ameliorarea durerii generale, a durerii de gat, durerii de cap, congestiei nazale si scaderea febrei.