Gel de dus cu lamaie si ghimbir, 750ml, Luxury
Produsul este indisponibil Stocul pentru acest produs este epuizat si nu exista in stocul furnizorului.
Set de atribute:
Frumusete si ingrijire
Gelul de dus Luxury ofera o curÄČare delicatÄ a corpului ,lasand pielea moale Či catifelata . DatoritÄ formulei sale speciale, cu o spumÄ bogatÄ Či cremoasÄ Či parfumului sÄu inconfundabil, oferÄ o senzaČie de placuta pe tot parculsul zilei .Ā
Ingrediente:Ā AQUA SODIUM LAURETH SULFATE SODIUM CHLORIDE COCAMIDOPROPYL BETAINE GLYCERIN PARFUM STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER D-LIMONENE HEXYL CINNAMAL LINALOOL METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE Geraniol Citral Benzyl benzoate Benzyl salicylate
Mod de utilizare:Ā se toarna o cantitate mica pe mainile umede sau burete, se maseaza usor corpul pana se obtine o spuma abundenta si se clateste.
Forma de prezentare: 750ml
- SKU
- 652374854
Ne asiguram in permanenta de acuratetea informatiilor prezentate. In situatia actualizarii fara instiintarea noastra in prealabil, acestea pot sa difere. Va recomandam sa consultati ambalajul produsului inainte de utilizare.
